VIII  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


    WYNIKI  -  ETAPU  POWIATOWEGO

             KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU POWIATOWEGO:

                           GIMNAZJA:
               1. nr 2 w Strzelinie          137
               2. w Wiązowie                 116.5
               3. nr 1 w Strzelinie          101.5
               4. w Prusach                  93.5
               5. w Przewornie               78

                      SZKOŁY PODSTAWOWE:
	       1. nr 4 w Strzelinie          93.5
               2. nr 5 w Strzelinie          80
               3. w Kuropatniku              65.5
               4. w Witowicach               64
               5. w Prusach                  47
               6. w Wawrzyszowie             40
               7. w Wiązowie                 33.5
               8. w Przewornie               31

         KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU POWIATOWEGO:

                           GIMNAZJA:
1.     Mariusz Lucima         nr 2 w Strzelinie       61
2. Anna Michalska nr 2 w Strzelinie 49 3. Marta Przyszlak w Wiązowie 47.5 4. Karolina Fer w Prusach 45
5. Justyna Cygan nr 1 w Strzelinie 44 6. Paulina Iwan nr 1 w Strzelinie 43
7. Joanna Krems w Wiązowie 42
8. Agnieszka Skrzyniarz w Przewornie 41
9. Paulina Muszyńska w Prusach 37.5 10. Natalia Cygan w Wiązowie 27 Bartek Bocheński nr 2 w Strzelinie 27 11. Natalia Tutaj w Przewornie 20 12. Aleksandra Chromik w Przewornie 17 13. Anna Woroniecka nr 1 w Strzelinie 14.5 14. Aleksandra Frączyk w Prusach 11 SZKOŁY PODSTAWOWE: 1. Janusz Lucima nr 4 w Strzelinie 64 2. Paulina Fer w Prusach 31 3. Anna Nowak nr 5 w Strzelinie 29 4. Krzysztof Trzynoga w Witowicach 27 5. Kamil Mak nr 5 w Strzelinie 26 6. Jakub Lachowiecki nr 5 w Strzelinie 25 Michał Oleksiewicz w Witowicach 25 7. Lesław Skorupski w Kuropatniku 23.5 8. Mateusz Szymkowski w Kuropatniku 23 9. Aleksandra Kowalczyk w Kuropatniku 19 10. Beata Sacała w Wawrzyszowie 18 11. Wojciech Synyszyn w Wiązowie 17.5
12. Tomasz Wawreńczuk nr 4 w Strzelinie 15.5 13. Marcin Iżykowski w Wawrzyszowie 14 Barbara Wachowska nr 4 w Strzelinie 14 14. Aleksandra Malaszka w Przewornie 13 15. Katarzyna Starczewska w Witowicach 12 16. Katarzyna Wasylów w Przewornie 11 Ewa Ostrowska w Wiązowie 11 17. Urszula Ogonowska w Prusach 9 18. Marcin Przyszlak w Wawrzyszowie 8 19. Gabriela Hrycak w Prusach 7 Mateusz Wusaty w Przewornie 7 20. Justyna Źrebiec w Wiązowie 5
PTTK Strzelin PTTK Strzelin