VI  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


    WYNIKI  -  ETAPU  POWIATOWEGO

            KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU POWIATOWEGO:

                           GIMNAZJA:
						   
               1.  w Prusach                 129,5
               2.  nr 2 w Strzelinie         102
               3.  nr 1 w Strzelinie         90,5
               4.  w Wiązowie                72,5
               5.  w Przewornie              47,5

                      SZKOŁY PODSTAWOWE:

               1.  nr 3 w Strzelinie         89
               2.  w Białym Kościele         85
               3.  nr 4 w Strzelinie         71
               4.  w Kuropatniku             54
                   nr 5 w Strzelinie         54
               5.  w Prusach                 42
               6.  w Wawrzyszowie            38
               7.  w Jaworowie               32,5
               8.  w Zielenicach             31,5
               9.  w Wiązowie                29,5
              10.  w Borku Strzelińskim      29

          KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU POWIATOWEGO:

                          GIMNAZJA:
						  
1.     Urszula Stawowczyk     w Prusach              53,5
2.     Beata Kozińska         nr 2 w Strzelinie      47,5
3.     Kinga Żłobicka         w Prusach              41,5
4.     Karolina Stępień       nr 2 w Strzelinie      40,5
5.     Aneta Ostrowska        w Prusach              34,5
6.     Rafał Sroka            nr 1 w Strzelinie      32,5
       Tomasz Dobosz          nr 1 w Strzelinie      32,5
7.     Krzysztof Zator        w Wiązowie             27
8.     Olga Krzysztofczyk     nr 1 w Strzelinie      25,5
9.     Aleksander Brusiło     w Wiązowie             24,5
10.    Adrian Madej           w Wiązowie             21
11.    Agnieszka Skrzyniarz   w Przewornie           17,5
12.    Piotr Kochanowski      w Przewornie           17
13.    Aleksandra Tosik       nr 2 w Strzelinie      14
14.    Jakub Pasoń            w Przewornie           13


                      SZKOŁY PODSTAWOWE:
					  
1.     Mariusz Lucima         nr 3 w Strzelinie      56,5
2.     Janusz Lucima          nr 4 w Strzelinie      43,5
3.     Elżbieta Skorupska     w Kuropatniku          32,5
4.     Anna Michalska         w Białym Kościele      30,5
5.     Iga Wyrozumska         nr 4 w Strzelinie      28
6.     Iga Danak              w Białym Kościele      27,5
7.     Krzysztof Wasielewski  w Białym Kościele      27
8.     Wioletta Brzozowska    nr 1 w Strzelinie      25,5
9.     Paulina Iwan           nr 5 w Strzelinie      23
10.    Karolina Fer           w Prusach              21,5
11.    Marta Przyszlak        w Wawrzyszowie         20
12.    Piotr Wilisowski       w Borku Strzelińskim   19
13.    Katarzyna Derkowska    w Jaworowie            18,5
14.    Bartosz Bocheński      nr 5 w Strzelinie      17,5
15.    Damian Włodarczyk      nr 3 w Strzelinie      16,5
16.    Tomasz Stupnicki       nr 3 w Strzelinie      16
17.    Marta Stachowicz       nr 5 w Strzelinie      14
18.    Katarzyna Jakubiel     w Wiązowie             12,5
       Tomasz Szabłowski      w Prusach              12,5
19.    Anna Dziki             w Zielenicach          11,5
20.    Karolina Debita        w Zielenicach          11
       Piotr Krzyśków         w Kuropatniku          11
21.    Marek Rychlica         w Kuropatniku          10,5
22.    Damian Iżykowski       w Wawrzyszowie         10
23.    Justyna Pańta          w Wiązowie             9
       Dawid Kowalski         w Prusach              9
       Agnieszka Kuriata      w Zielenicach          9
24.    Mariola Budzik         w Jaworowie            8,5
25.    Łukasz Berger          w Wawrzyszowie         8
       Karolina Kaczmarczyk   w Wiązowie             8
26.    Piotr Wychowałek       w Borku Strzelińskim   7
27.    Justyna Charowska      w Jaworowie            5,5
28.    Aleksander Kruczkow    w Borku Strzelińskim   3
PTTK Strzelin PTTK Strzelin