III  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


    WYNIKI  -  ETAPU  REJONOWEGO

           KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU REJONOWEGO: 
               1. nr 4 w Strzelinie          64 
               2. Kuropatnik                 60 
               3. nr 1 w Strzelinie          40 
               4. nr 3 w Strzelinie          32 
               5. nr 5 w Strzelinie          18 
               6. Borek Strzeliński          14 
               7. Wawrzyszów                 11 
               8. Jegłowa                    10 
                  Księginice Wielkie         10 
   W zwi±zku z tym, że dwie pierwsze osoby
zdobyły t± sam± liczbę punktów odbyła się dogrywka. 
        KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU REJONOWEGO: 
1.     Iwona Kili¶          nr 1 w Strzelinie        28 (7) 
2.     Kalina Pałka         nr 4 w Strzelinie        28 (4) 
3.     Kamil Dyba           Kuropatnik               26 
4.     Marta Mróz           Kuropatnik               23 
5.     Jadwiga Dawid        nr 4 w Strzelinie        20 
6.     Iwona Baran          nr 4 w Strzelinie        16 
7.     Magdalena Mróz       nr 5 w Strzelinie        13 
8.     Justyna Kozyrska     Borek Strzeliński        11 
       Marek Widłak         Kuropatnik               11 
       Katarzyna Adamów     nr 3 w Strzelinie        11 
       Sławomir Łuczków     nr 3 w Strzelinie        11 
9.     Izabela Radziewicz   Księginice Wielkie       10 
       Laura Kotala         nr 3 w Strzelinie        10 
10.    Paulina Watral       nr 1 w Strzelinie        9 
11.    Monika Kaczyńska     Wawrzyszów               6 
12.    Alicja Trela         Jegłowa                  5 
       Ewelina Pecka        nr 5 w Strzelinie        5 
13.    Agata Mańkowska      Jegłowa                  3 
       Marcelina Sucharska  Borek Strzeliński        3 
       Krzysztof Bartosz    Wawrzyszów               3 
       Paweł Kagankiewicz   nr 1 w Strzelinie        3 
14.    Marta Cygan          Jegłowa                  2 
       Anna Chudoba         Wawrzyszów               2 
15.    Łukasz Hutnik        Borek Strzeliński        0 
PTTK Strzelin PTTK Strzelin