XXV  JUBILEUSZOWY  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


    WYNIKI  -  ETAPU  POWIATOWEGO

            KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU POWIATOWEGO:

                 SZKOŁY PODSTAWOWE klasy 4-6:

                    1. nr 5 w Strzelinie
                    2. w Zielenicach
                    3. nr 4 w Strzelinie
                    4. w Wiązowie
                    5. w Wawrzyszowie
                    6. w Kuropatniku
                    7. w Białym Kościele
                  
				  				  
                 SZKOŁY PODSTAWOWE klasy 7-8:
		
                    1. nr 5 w Strzelinie 
                    2. w Zielenicach
                    3. w Wiązowie
                    4. w Kuropatniku
                    5. nr 4 w Strzelinie
                    6. nr 3 w Strzelinie
                    7. w Wawrzyszowie
                    8. w Białym Kościele
                    9. w Prusach
					


          KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU POWIATOWEGO:

                      SZKOŁY ŚREDNIE:

   1.     Paulina Kulka          ZSO w Strzelinie
   2.     Paweł Stępień          ZSO w Strzelinie
   3.     Krzysztof Radomski     ZSO w Strzelinie
   4.     Weronika Buras         CKZiU w Strzelinie
   5.     Klaudia Pilarska       CKZiU w Ludowie Polskim
   6.     Karolina Wąsińska      CKZiU w Ludowie Polskim
   7.     Joanna Hurkacz         CKZiU w Strzelinie
   8.     Malwina Praduń         CKZiU w Ludowie Polskim
   9.     Kacper Konarski        CKZiU w Strzelinie


               SZKOŁY PODSTAWOWE klasy 7-8:

   1.     Hanna Ciuruś             nr 5 w Strzelinie
   2.     Maja Kołodziejczyk       nr 5 w Strzelinie
   3.     Maja Jas                 nr 5 w Strzelinie
   4.     Bartosz Michaelis        w Zielenicach
   5.     Dominik Grzywniak        w Zielenicach 
   6.     Zuzanna Płoskonka        w Kuropatniku
   7.     Lena Michalewska         w Wiązowie
   8.     Karol Andrzejewski       w Białym Kościele
   9.     Hanna Czerwińska         nr 4 w Strzelinie   
  10.     Kinga Hrycak             w Wiązowie
  11.     Julia Skorupska          w Wiązowie
  12.     Piotr Radomski           w Zielenicach
          Martyna Bielamowicz      w Wawrzyszowie
  13.     Maja Malinowska          w Kuropatniku
          Michał Mróz              w Kuropatniku
  14.     Patryk Kalicki           nr 3 w Strzelinie
  15.     Emil Chanik              nr 3 w Strzelinie 
  16.     Marta Wojewoda           nr 4 w Strzelinie
  17.     Mateusz Adamiak          nr 3 w Strzelinie 
  18.     Dominik Ogonowski        w Prusach
  19.     Kamil Sochacki           nr 4 w Strzelinie
  20.     Fabian Stróż             w Wawrzyszowie
  21.     Damian Wojtala           w Prusach
  22.     Brajan Krzysztofek       w Wawrzyszowie


               SZKOŁY PODSTAWOWE klasy 4-6:

   1.     Maria Lucima             nr 4 w Strzelinie
   2.     Martyna Kuriata          nr 5 w Strzelinie
   3.     Marta Kuriata            nr 5 w Strzelinie   
   4.     Karol Laszczyński        w Zielenicach
   5.     Miłosz Kicyła            nr 5 w Strzelinie
   6.     Karol Olanin             w Zielenicach
   7.     Celina Kraśnicka         nr 4 w Strzelinie
   8.     Katarzyna Cygan          w Zielenicach
   9.     Dagmara Klimek           w Wawrzyszowie
  10.     Zofia Hermans            nr 4 w Strzelinie
  11.     Jakub Tomaszewski        w Białym Kościele
  12.     Zuzanna Kisielewicz      w Wiązowie
  13.     Natalia Bis              w Wawrzyszowie 
  14.     Zuzanna Janda            w Kuropatniku
          Kamil Wiśniewski         w Kuropatniku
          Milena Cięszczyk         w Wiązowie
  15.     Zuzanna Pietraszewska    w Wiązowie
  16.     Katarzyna Płoskonka      w Kuropatniku
  17.     Oliwia Plisikiewicz      w Białym Kościele
  18.     Julia Wojtuściszyn       w Wawrzyszowie

PTTK Strzelin konkurs PTTK Strzelin konkurs