XXIV  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


    WYNIKI  -  ETAPU  POWIATOWEGO

            KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU POWIATOWEGO:

                 SZKOŁY PODSTAWOWE klasy 4-6:

                    1. nr 5 w Strzelinie
                    2. nr 4 w Strzelinie				  
                    3. w Zielenicach
                    4. w Wiązowie
                    5. w Wawrzyszowie
                  
				  				  
        SZKOŁY PODSTAWOWE klasy 7-8 i GIMNAZJA klasa 3:
		
                    1. ZSO w Strzelinie
                    2. nr 5 w Strzelinie
                    3. w Wiązowie
                    4. nr 3 w Strzelinie
                    5. w Zielenicach
                    6. w Borowie
                    7. w Białym Kościele
                    8. nr 4 w Strzelinie
                    9. w Wawrzyszowie
		


          KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU POWIATOWEGO:

                  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

   1.     Natalia Partykowska    ZSO w Strzelinie        
   2.     Agata Pietrzyk         ZSO w Strzelinie
   3.     Paulina Kulka          ZSO w Strzelinie       
   4.     Klaudia Pilarska       CKZiU w Ludowie Polskim
   5.     Michał Sobociński      CKZiU w Strzelinie
          Karolina Wąsińska      CKZiU w Ludowie Polskim
   6.     Anna Weronica          CKZiU w Strzelinie
   7.     Kinga Dolańska         CKZiU w Ludowie Polskim   
   8.     Nikodem Kubiak         CKZiU w Strzelinie  
   

 
        SZKOŁY PODSTAWOWE klasy 7-8 i GIMNAZJA klasa 3:

   1.     Szymon Kunysz            w ZSO w Strzelinie
   2.     Grzegorz Statkiewicz     w ZSO w Strzelinie
   3.     Hanna Ciuruś             nr 5 w Strzelinie
   4.     Katarzyna Nowacka        nr 5 w Strzelinie 
   5.     Paweł Stępień            nr 3 w Strzelinie     
   6.     Filip Schütterly         w Wiązowie  
   7.     Weronika Buras           w Białym Kościele   
   8.     Maja Lang                nr 3 w Strzelinie    
   9.     Anna Krukowska           w Wiązowie   
  10.     Dominik Grzywniak        w Zielenicach   
  11.     Krzysztof Radomski       w Borowie 
  12.     Hanna Czerwińska         nr 4 w Strzelinie  
          Zofia Świątek            w Borowie
  13.     Konrad Woroniecki        w ZSO w Strzelinie
          Julia Gierczak           w Zielenicach
  14.     Karina Korpowska         w Wiązowie
          Bartosz Michaelis        w Zielenicach
  15.     Maja Kołodziejczyk       nr 5 w Strzelinie
  16.     Marta Lisowska           w Borowie
  17.     Martyna Bielamowicz      w Wawrzyszowie
  18.     Wiktoria Cierniak        w Białym Kościele
  19.     Ewelina Kuźniak          w Białym Kościele
          Michał Momocki           nr 3 w Strzelinie
  20.     Kamil Sochacki           nr 4 w Strzelinie
  21.     Maksymilian Szmigiel     w Wawrzyszowie     
          Maciej Karpiński         w Wawrzyszowie
  22.     Karol Moszonka           nr 4 w Strzelinie
		  

               SZKOŁY PODSTAWOWE klasy 4-6:

   1.     Maria Lucima             nr 4 w Strzelinie
   2.     Martyna Kuriata          nr 5 w Strzelinie
   3.     Karol Laszczyński        w Zielenicach
   4.     Maja Jas                 nr 5 w Strzelinie
   5.     Zuzanna Obrocka          nr 5 w Strzelinie
   6.     Karol Olanin             w Zielenicach
   7.     Kinga Hrycak             w Wiązowie
   8.     Julia Skorupska          w Wiązowie
   9.     Wiktoria Tomaś           w Wawrzyszowie
  10.     Natalia Bis              w Wawrzyszowie
  11.     Karol Zaradny            nr 4 w Strzelinie
          Kacper Bortniczak        w Zielenicach
  12.     Julia Nyga               w Wiązowie
          Hubert Bernaś            nr 4 w Strzelinie
  13.     Julia Warzecha           w Wawrzyszowie
PTTK Strzelin konkurs PTTK Strzelin konkurs