XXIII  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


    WYNIKI  -  ETAPU  POWIATOWEGO

              KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU POWIATOWEGO:

                SZKOŁY PODSTAWOWE klasy 4-6:

                  1. nr 5 w Strzelinie
                  2. w Wiązowie
                  3. w Zielenicach
                  4. nr 4 w Strzelinie
                  5. w Kuropatniku
                     w Wawrzyszowie
                  6. w Białym Kościele 
                  

          KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU POWIATOWEGO:

                  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

   1.     Natalia Partykowska    LO w Strzelinie        
   2.     Agata Pietrzyk         LO w Strzelinie
   3.     Jagoda Pławiak         LO w Strzelinie       
   4.     Wiktoria Momocka       CKZiU w Strzelinie
   5.     Klaudia Pilarska       CKZiU w Ludowie Polskim
   6.     Karolina Wąsińska      CKZiU w Ludowie Polskim
   7.     Michał Sobociński      CKZiU w Strzelinie
   8.     Natalia Karbowiak      CKZiU w Strzelinie   
   9.     Eliza Piechowiak       CKZiU w Ludowie Polskim  
   

 
        GIMNAZJA klasy 2-3 i SZKOŁY PODSTAWOWE klasa 7:

   1.     Szymon Kunysz            w ZSO w Strzelinie
   2.     Magdalena Radzik         nr 5 w Strzelinie              
   3.     Katarzyna Nowacka        nr 5 w Strzelinie
   4.     Paweł Kaczmarek          nr 5 w Strzelinie
   5.     Maria Cygan              nr 4 w Strzelinie              
   6.     Grzegorz Statkiewicz     w ZSO w Strzelinie      
   7.     Filip Schütterly         w Wiązowie   
   8.     Tymoteusz Pabian         w Wiązowie
   9.     Paweł Stępień            nr 3 w Strzelinie       
  10.     Maja Lang                nr 3 w Strzelinie           
  11.     Weronika Buras           w Białym Kościele            
  12.     Krzysztof Radomski       w Borowie
  13.     Julia Gierczak           w Zielenicach                
  14.     Natalia Krzywda          nr 3 w Strzelinie    
  15.     Karina Korpowska         w Wiązowie     
          Natalia Cygan            w Borowie               
          Wiktoria Łużna           w Kuropatniku          
          Pola Wichlińska          w Zielenicach
  16.     Zofia Tomaszewska        w Białym Kościele
  17.     Wiktoria Koralewska      w Borowie 
  18.     Wojciech Dziedziński     nr 4 w Strzelinie
  19.     Gabriela Kubiak          w Zielenicach
  20.     Łukasz Dobrowolski       w Kuropatniku
  21.     Miłosz Klemens           w Kuropatniku  
  22.     Jan Stykowski            nr 4 w Strzelinie
  23.     Kacper Zając             w Białym Kościele 


               SZKOŁY PODSTAWOWE klasy 4-6:

   1.     Maja Jas                 nr 5 w Strzelinie      
   2.     Martyna Kuriata          nr 5 w Strzelinie      
   3.     Hanna Wierzbicka         nr 5 w Strzelinie         
   4.     Maria Lucima             nr 4 w Strzelinie       
   5.     Anna Krukowska           w Wiązowie          
   6.     Eliza Ewiak              w Wiązowie         
   7.     Marta Wojewoda           w Wiązowie          
   8.     Dominik Grzywniak        w Zielenicach        
   9.     Piotr Radomski           w Zielenicach     
  10.     Bartosz Michaelis        w Zielenicach            
  11.     Zuzanna Płoskonka        w Kuropatniku      
  12.     Maciej Karpiński         w Wawrzyszowie      
  13.     Jakub Tomaszewski        w Białym Kościele               
  14.     Maksymilian Szmigiel     w Wawrzyszowie    
  15.     Michał Mróz              w Kuropatniku          
  16.     Dominik Kowalski         w Białym Kościele
  17.     Martyna Bielamowicz      w Wawrzyszowie
  18.     Damian Szostak           nr 4 w Strzelinie
  19.     Zuzanna Wilk             w Białym Kościele
  20.     Maja Malinowska          w Kuropatniku
  21.     Hanna Czerwińska         nr 4 w Strzelinie
                  
 
PTTK Strzelin konkurs PTTK Strzelin konkurs