XXII  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


    WYNIKI  -  ETAPU  POWIATOWEGO

              KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU POWIATOWEGO:

                         GIMNAZJA:

                  1. w ZSO w Strzelinie          
                  2. w Borowie           
                  3. nr 1 w Strzelinie
                  4. nr 2 w Strzelinie           
                  5. w Wiązowie
                  6. w Prusach
                  7. w Kuropatniku
                  8. w Białym Kościele
				                 

                   SZKOŁY PODSTAWOWE:

                  1. nr 5 w Strzelinie
                  2. w Zielenicach
                  3. w Wiązowie
                  4. w Białym Kościele
                  5. nr 4 w Strzelinie
                  6. w Kuropatniku
                  7. w Wawrzyszowie
                  

          KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU POWIATOWEGO:

                  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

   1.     Agata Pietrzyk         LO w Strzelinie        
   2.     Klaudia Pilarska       CKZiU w Ludowie Polskim         
   3.     Wiktoria Momocka       CKZiU w Strzelinie       
   4.     Marcin Motyl           CKZiU w Strzelinie
   5.     Kinga Dolańska         CKZiU w Ludowie Polskim
   6.     Patryk Kałuża          CKZiU w Strzelinie
   7.     Wiktor Koterba         CKZiU w Ludowie Polskim
   

 
                          GIMNAZJA:

   1.     Paulina Kulka            w Borowie       
   2.     Maciej Zawistowski       w ZSO w Strzelinie              
   3.     Natalia Partykowska      nr 2 w Strzelinie
   4.     Szymon Kunysz            w ZSO w Strzelinie
   5.     Jagoda Pławiak           w Borowie              
   6.     Grzegorz Statkiewicz     w ZSO w Strzelinie      
   7.     Julia Marczowska         w Borowie  
   8.     Konrad Paszek            nr 1 w Strzelinie
   9.     Magdalena Radzik         nr 1 w Strzelinie       
  10.     Paweł Kaczmarek          nr 1 w Strzelinie           
  11.     Paweł Stępień            nr 2 w Strzelinie           
  12.     Bartosz Kwiatkowski      w Prusach
  13.     Zuzanna Kozak            w Wiązowie               
  14.     Filip Schütterly         w Wiązowie    
  15.     Jakub Bodnar             w Kuropatniku     
          Katarzyna Ossowska       w Prusach               
  16.     Jakub Wroński            w Wiązowie            
          Wiktoria Łużna           w Kuropatniku
          Izabela Jaśkiewicz       w Prusach
  17.     Aleksander Kaczmarczyk   w Białym Kościele
  18.     Agata Karp               w Białym Kościele
  19.     Jakub Andryszczak        nr 2 w Strzelinie
  20.     Krystian Koseski         w Białym Kościele


                      SZKOŁY PODSTAWOWE:

   1.     Hanna Wierzbicka         nr 5 w Strzelinie      
   2.     Hanna Ciuruś             nr 5 w Strzelinie      
   3.     Katarzyna Nowacka        nr 5 w Strzelinie         
   4.     Julia Gierczak           w Zielenicach       
   5.     Tymoteusz Pabian         w Wiązowie          
   6.     Weronika Buras           w Białym Kościele      
   7.     Maria Cygan              nr 4 w Strzelinie         
          Bartosz Michaelis        w Zielenicach        
   8.     Piotr Radomski           w Zielenicach     
   9.     Marta Wojewoda           w Wiązowie           
  10.     Anna Krukowska           w Wiązowie      
  11.     Zofia Tomaszewska        w Białym Kościele      
  12.     Michał Mróz              w Kuropatniku               
  13.     Jan Stykowski            nr 4 w Strzelinie    
  14.     Maksymilian Szmigiel     w Wawrzyszowie          
  15.     Kamila Gondek            nr 4 w Strzelinie
  16.     Błażej Wychodzki         w Kuropatniku
  17.     Dawid Kornecki           w Wawrzyszowie
  18.     Sebastian Stępień        w Wawrzyszowie
  19.     Maja Malinowska          w Kuropatniku
                  
 
PTTK Strzelin konkurs PTTK Strzelin konkurs