XXI  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


    WYNIKI  -  ETAPU  POWIATOWEGO

              KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU POWIATOWEGO:

                         GIMNAZJA:

                  1. Gimnazjum w ZSO w Strzelinie          
                  2. nr 1 w Strzelinie           
                  3. nr 2 w Strzelinie
                  4. w Borowie           
                  5. w Kuropatniku
                  6. w Wiązowie
				                 

                   SZKOŁY PODSTAWOWE:

                  1. nr 5 w Strzelinie
                  2. w Zielenicach
                  3. nr 4 w Strzelinie
                  4. w Wiązowie
                  5. w Białym Kościele
                  6. w Wawrzyszowie
                  

          KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU POWIATOWEGO:

                  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

   1.     Rafał Szałaj           LO w Strzelinie        
   2.     Jarosław Burian        LO w Strzelinie         
   3.     Dominika Klimek        LO w Strzelinie         
   4.     Patryk Kałuża          CKZiU w Strzelinie
   5.     Marcin Motyl           CKZiU w Strzelinie
   6.     Kamil Skupień          CKZiU w Ludowie Polskim
   7.     Maciej Widziak         CKZiU w Ludowie Polskim
   

 
                          GIMNAZJA:

   1.     Maciej Zawistowski       w ZSO w Strzelinie       
   2.     Agata Pietrzyk           nr 1 w Strzelinie              
   3.     Natalia Partykowska      nr 2 w Strzelinie
   4.     Aleksandra Gil           w ZSO w Strzelinie
   5.     Patrycja Szczepańska     nr 1 w Strzelinie               
   6.     Paulina Kulka            w Borowie       
   7.     Aleksandra Ziółkowska    w ZSO w Strzelinie  
   8.     Jagoda Pławiak           w Borowie
   9.     Konrad Paszek            nr 1 w Strzelinie       
  10.     Julia Marczewska         w Borowie           
  11.     Klaudia Pilarska         nr 2 w Strzelinie           
  12.     Martyna Machalska        nr 2 w Strzelinie
  13.     Alicja Papierz           w Kuropatniku              
  14.     Wojciech Bochenek        w Wiązowie    
  15.     Jakub Bodnar             w Kuropatniku     
  16.     Wiktoria Łuzna           w Kuropatniku               
  17.     Anna Tkacz               w Wiązowie            
  18.     Jakub Wroński            w Wiązowie                


                      SZKOŁY PODSTAWOWE:

   1.     Szymon Kunysz            nr 5 w Strzelinie      
   2.     Katarzyna Nowacka        nr 5 w Strzelinie      
   3.     Krzysztof Radomski       w Zielenicach         
   4.     Grzegorz Statkiewicz     nr 5 w Strzelinie       
   5.     Paweł Stępień            nr 4 w Strzelinie          
   6.     Katarzyna Sikora         nr 4 w Strzelinie      
   7.     Paweł Ciężarek           w Zielenicach          
   8.     Dominik Nyga             w Wiązowie        
   9.     Julia Gierczak           w Zielenicach     
  10.     Tymoteusz Pabian         w Wiązowie           
          Filip Schütterly         w Wiązowie      
  11.     Julia Bartusiak          w Białym Kościele      
  12.     Weronika Jóźwiak         nr 4 w Strzelinie       
          Krystian Put             w Białym Kościele         
  13.     Zofia Tomaszewska        w Białym Kościele          
  14.     Hubert Michalski         w Wawrzyszowie          
  15.     Gabriel Plewak           w Wawrzyszowie
  16.     Martyna Bielanowicz      w Wawrzyszowie
                  
 
PTTK Strzelin konkurs PTTK Strzelin konkurs