XX  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


    WYNIKI  -  ETAPU  POWIATOWEGO

              KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU POWIATOWEGO:

                         GIMNAZJA:

                  1. Gimnazjum w ZSO w Strzelinie          
                  2. nr 1 w Strzelinie           
                  3. w Borowie
                  4. w Wiązowie           
                     w Kuropatniku
                  5. nr 2 w Strzelinie
				                 

                   SZKOŁY PODSTAWOWE:

                  1. nr 5 w Strzelinie
                  2. w Zielenicach
                  3. nr 4 w Strzelinie
                  4. w Wiązowie
                  5. w Kuropatniku
                  6. w Wawrzyszowie
                  7. w Białym Kościele
                  8. w Goszczynie				  
				  				  				  


          KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU POWIATOWEGO:

                  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

   1.     Łukasz Szymański       LO w Strzelinie        
   2.     Jarosław Burian        LO w Strzelinie         
   3.     Katarzyna Matwijów     LO w Strzelinie         
   4.     Wiktoria Momocka       Technikum w Strzelinie
   5.     Andrzej Czwartacki     Technikum w Strzelinie
   6.     Kamila Deć             Technikum w Ludowie Polskim
   7.     Mateusz Stonek         Technikum w Ludowie Polskim
   8.     Iga Olędzka            Technikum w Ludowie Polskim
   

 
                          GIMNAZJA:

   1.     Maciej Zawistowski       w ZSO w Strzelinie       
   2.     Dominika Klimek          w Wiązowie              
   3.     Agata Pietrzyk           nr 1 w Strzelinie
   4.     Paulina Kulka            w Borowie
   5.     Jagoda Pławiak           w Borowie               
   6.     Katarzyna Szymańska      nr 1 w Strzelinie       
   7.     Julia Nowak              w Kuropatniku  
   8.     Aleksandra Ziółkowska    w ZSO w Strzelinie
   9.     Patrycja Szczepańska     nr 1 w Strzelinie       
  10.     Natalia Partykowska      nr 2 w Strzelinie           
  11.     Aleksandra Gil           w ZSO w Strzelinie           
  12.     Martyna Machalska        nr 2 w Strzelinie
  13.     Jakub Bodnar             w Kuropatniku              
  14.     Alicja Papierz           w Kuropatniku    
  15.     Karolina Kozak           w Wiązowie     
  16.     Urszula Kurysz           w Borowie               
  17.     Łukasz Zańko             w Wiązowie            
  18.     Sebastian Chłoń          nr 2 Strzelinie                


                      SZKOŁY PODSTAWOWE:

   1.     Szymon Kunysz            nr 5 w Strzelinie      
   2.     Paweł Kaczmarek          nr 4 w Strzelinie      
   3.     Magdalena Radzik         nr 5 w Strzelinie         
   4.     Krzysztof Radomski       w Zielenicach       
   5.     Dominika Woroniecka      nr 5 w Strzelinie          
   6.     Dagna Pabian             w Wiązowie      
   7.     Aleksandra Padoł         w Wawrzyszowie          
   8.     Wiktoria Łużna           w Kuropatniku        
   9.     Jakub Wroński            w Wiązowie     
  10.     Paweł Ciężarek           w Zielenicach           
  11.     Dominik Nyga             w Wiązowie      
  12.     Natalia Cygan            w Zielenicach      
          Łukasz Dobrowolski       w Kuropatniku       
  13.     Kamil Hertig             w Wawrzyszowie         
  14.     Marcin Ciężarek          w Białym Kościele          
  15.     Katarzyna Hawryszko      w Goszczynie          
  16.     Aleksander Kaczmarczyk   w Białym Kościele
  17.     Karol Osiński            nr 4 w Strzelinie
  18.     Julia Lang               w Kuropatniku
  19.     Martyna Kużel            w Goszczynie
  20.     Marcel Wolny             nr 4 Strzelinie
  21.     Przemysław Mocek         w Białym Kościele
  22.     Dominika Golonka         w Wawrzyszowie
  23.     Filip Czurak             w Goszczynie  
                   
            
PTTK Strzelin konkurs PTTK Strzelin konkurs