XIX  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


    WYNIKI  -  ETAPU  POWIATOWEGO

            KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU POWIATOWEGO:

                         GIMNAZJA:

                  1. nr 1 w Strzelinie          
                  2. w Wiązowie           
                  3. Gimnazjum Dwujęzyczne w Strzelinie
                  4. nr 2 w Strzelinie           
                  5. w Borowie
                  6. w Kuropatniku
               

                   SZKOŁY PODSTAWOWE:

                  1. nr 5 w Strzelinie
                  2. w Zielenicach
                  3. w Kuropatniku
                  4. w Wiązowie
                  5. w Wawrzyszowie
                  6. w Goszczynie


          KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU POWIATOWEGO:

                  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

   1.     Rafał Szałaj           LO w Strzelinie        
   2.     Łukasz Szymański       LO w Strzelinie         
   3.     Jarosław Burian        LO w Strzelinie         
   4.     Michał Nowicki         Technikum w Strzelinie
   5.     Klaudia Piskorz        Technikum w Strzelinie
   6.     Aneta Hutnik           Technikum w Ludowie Polskim
   7.     Andrzej Czwartacki     Technikum w Strzelinie
   8.     Przemysław Budny       Technikum w Ludowie Polskim
   9.     Patrycja Sierżant      Technikum w Ludowie Polskim

 
                          GIMNAZJA:

   1.     Agata Pietrzyk           nr 1 w Strzelinie       
   2.     Dominika Klimek          w Wiązowie              
   3.     Marta Żerek              nr 1 w Strzelinie       
   4.     Aleksandra Gil           Dwujęzyczne w Strzelinie
   5.     Piotr Karpiel            w Borowie               
   6.     Katarzyna Matwijów       nr 1 w Strzelinie       
          Aleksandra Ziółkowska    Dwujęzyczne w Strzelinie  
   7.     Katarzyna Prorok         nr 2 w Strzelinie       
          Alicja Papierz           w Kuropatniku           
   8.     Julia Nowak              w Kuropatniku           
   9.     Dominika Irza            w Wiązowie
  10.     Magdalena Beń            w Wiązowie              
          Aleksandra Onyszkiewicz  nr 2 w Strzelinie    
  11.     Bartłomiej Pachut        nr 2 w Strzelinie     
  12.     Urszula Kurysz           w Borowie               
          Iga Użyńska              Dwujęzyczne w Strzelinie  
  13.     Maciej Gawlas            w Borowie                


                      SZKOŁY PODSTAWOWE:

   1.     Szymon Kunysz            nr 5 w Strzelinie      
   2.     Natalia Patrykowska      nr 5 w Strzelinie      
   3.     Paulina Kulka            w Zielenicach         
   4.     Konrad Paszek            nr 5 w Strzelinie       
   5.     Krzysztof Radomski       w Zielenicach          
   6.     Jagoda Pławiak           w Zielenicach      
          Maciej Zawistowski       w Wiązowie          
   7.     Wiktoria Łużna           w Kuropatniku        
   8.     Jakub Bodnar             w Kuropatniku     
          Julia Kabała             w Wiązowie           
   9.     Aleksandra Padoł         w Wawrzyszowie      
  10.     Kacper Kościelny         w Wawrzyszowie      
  11.     Adrianna Chodzyńska      w Kuropatniku       
  12.     Wiktoria Ogrodnik        w Goszczynie         
  13.     Zofia Można              w Wiązowie          
  14.     Dominika Purchała        w Goszczynie          
  15.     Julia Moryń              w Wawrzyszowie        

PTTK Strzelin PTTK Strzelin