XV  KONKURS
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY
O  ZIEMI  STRZELIŃSKIEJ


WYNIKI  -  ETAPU  POWIATOWEGO

          KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA ETAPU POWIATOWEGO:
                        GIMNAZJA:
             1. nr 1 w Strzelinie          119
             2. nr 2 w Strzelinie          109
             3. w Borowie                   81,5
             4. w Kuropatniku               68
             5. w Wiązowie                  60,5
             6. w Prusach                   42,5
                    SZKOŁY PODSTAWOWE:
             1. w Zielenicach              65,5
             2. nr 5 w Strzelinie          61
                w Wawrzyszowie             61
             4. w Wiązowie                 43
             5. nr 4 w Strzelinie          41
             6. w Białym Kościele          38
             7. w Borowie                  31,5
             8. w Żelowicach               27
             9. w Sarbach                  25
             10. w Prusach                 24
             11. w Kuropatniku             22

        KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA ETAPU POWIATOWEGO:
                  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
1.     Joanna Rychlica        LO w Strzelinie         47
2.     Joanna Zychowicz       ZSP nr 2 w Ludowie Pol. 39
3.     Katarzyna Konopnicka   LO w Strzelinie         34
4.     Marcelina Siekierska   LO w Strzelinie         26
5.     Piotr Łużny            ZSP nr 2 w Ludowie Pol. 21
6.     Kamila Brzozowska      ZSP nr 2 w Ludowie Pol. 19
7.     Mateusz Demków         ZSP nr 1 w Strzelinie   18
8.     Patryk Laska           ZSP nr 1 w Strzelinie   13
9.     Łukasz Cal             ZSP nr 1 w Strzelinie    8
                           GIMNAZJA:
1.     Natalia Świrska        nr 2 w Strzelinie       48
2.     Martyna Matwijów       nr 1 w Strzelinie       45
3.     Joanna Karpiel         w Borowie               40
4.     Tobiasz Nowak          nr 2 w Strzelinie       39
5.     Justyna Wolicka        nr 1 w Strzelinie       38
6.     Łukasz Szymański       nr 1 w Strzelinie       36
7.     Magdalena Ziółkowska   w Kuropatniku           25
8.     Jakub Cybulak          w Wiązowie              24
9.     Katarzyna Czechowicz   w Borowie               23,5
10.    Patrycja Pistor        nr 2 w Strzelinie       22
       Joanna Łużna           w Kuropatniku           22
11.    Jarosław Jedliński     w Wiązowie              21,5
12.    Dawid Kmita            w Kuropatniku           21
13.    Wojciech Bałwako       w Prusach               18,5
14.    Żaneta Muszyńska       w Borowie               18
15.    Karolina Woroniecka    w Wiązowie              15
16.    Emil Ciuła             w Prusach               12
       Joanna Ogonowska       w Prusach               12
                      SZKOŁY PODSTAWOWE:
1.     Katarzyna Szymańska    w Wawrzyszowie          27
2.     Piotr Karpiel          w Zielenicach           25,5
3.     Jakub Pławiak          w Zielenicach           25
       Rafał Szałaj           w Wawrzyszowie          25
4.     Klaudia Strzelczyk     nr 5 w Strzelinie       21
       Tomasz Górnicki        nr 5 w Strzelinie       21
5.     Jarosław Burian        w Białym Kościele       20
6.     Katarzyna Matwijów     nr 5 w Strzelinie       19
7.     Patryk Nyga            w Wiązowie              18
       Judyta Plewak          w Białym Kościele       18
8.     Kamila Sikora          nr 4 w Strzelinie       17
9.     Dominika Irza          w Wiązowie              15
       Józef Ostrowski        w Zielenicach           15
10.    Kinga Bigda            nr 4 w Strzelinie       14
11.    Karolina Lewińska      w Borowie               13,5
12.    Martyna Olędzka        w Prusach               13
13.    Adrianna Nowak         w Kuropatniku           12
14.    Karolina Nalepka       w Sarbach               11
       Patrycja Molińska      w Żelowicach            11
       Jakub Pietrzak         w Borowie               11
15.    Anna Czarna            w Wiązowie              10
       Martyna Żygadło        w Żelowicach            10
       Dominika Maciąg        nr 4 w Strzelinie       10
       Brygida Kmita          w Kuropatniku           10
16.    Bartosz Zawisza        w Wawrzyszowie           9
17.    Michał Pietruniak      w Sarbach                8
18.    Dominik Kotwicki       w Prusach                7
       Patrycja Zgrzeblak     w Borowie                7
       Kamila Janowska        w Prusach                7
19.    Damian Zawiślan        w Żelowicach             6
       Nikola Kornecka        w Sarbach                6
PTTK Strzelin PTTK Strzelin